Структура та органи управління закладу освіти

Ідентифікаційний номер 0xKY-5SoF-5dky-K0I5
Версія 8
Мова інформації Українська
Формати url
Розпорядник інформації Комунальний заклад "Харківський дитячо-юнацький клуб моряків Харківської міської ради Харківської області"
Відповідальна особа Ільнікова Тетяна Миколаївна
E-mail відповідальної особи 22706775@mail.gov.ua
Перше оприлюднення
24.05.2018 17:26

Останні зміни
04.02.2020 12:51

Запланована частота оновлення
за виникненням змін

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: освіта,позашкілля, гуртки, секції
01.06.2018 13:39
url
Структура та органи управління закладу освіти

Стислий опис

Комунальний заклад "Харківський дитячо-юнацький клуб моряків Харківської міської ради" (далі - ХДЮКМ) - є комплексним позашкільним закладом освіти, який надає додаткову освіту вихованцям шкіл, спрямовану на здобуття початкової допрофесійної підготовки, отримання знань, умінь та навичок за інтересами, піклується про патріотичне виховання молоді, організовує змістовне дозвілля курсантів у позашкільний час. На береговій базі закладу в Журавлівському гідропарку (вул. Шевченко, 264) курсанти влітку мають можливість проходити практику на навчальному судні і одночасно оздоровлюватись. В клубі працює музей флоту, який має більше трьох сотен експонатів. Підготовка курсантів здійснюється за такими напрямками: війсково-патріотичний ( юнги та юні моряки , старшини корабельних шлюпок і штурмани , морський десант), науково-технічний (радіотехніки , судномоделісти), -фізкультурно-спортивний (гурток підводного спорту, гурток вітрильного спорту), фізкультурно-оздоровчий (гурток "Морячок-здоров'ячок"), художньо-естетичний (танцювальні гуртки, гурток морського дизайну, вокальний гурток), гуманітарний (гурток англійської мови, гурток "Психологія для юних моряків").

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

На підставі розпорядження Харківського міського голови від 24. 04. 2018 № 40 "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах", на підставі ст. 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21. 10. 2015 № 835 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20. 12. 2017 № 1100(далі - Положення), з метою забезпечення вимог щодо здійснення виконавчими органами Харківської міської ради повноважень, визначених чинним законодавством, керуючись ст. ст. 42, 59 Закону україни "Про місцеве самоврядування в Україні"

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот