Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається в комунальному закладі "Центр позашкільної освіти "Мрія" Харківської міської ради"

Ідентифікаційний номер 9ROF-1QE3-oPI2-QyZu
Версія 14
Мова інформації Українська
Формати docx
Розпорядник інформації Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти "Мрія" Харківської міської ради"
Відповідальна особа Бокова Світлана Віталіївна
E-mail відповідальної особи cpom@ukr.net
Перше оприлюднення
30.05.2018 14:15

Останні зміни
18.09.2019 16:35

Запланована частота оновлення
за виникненням змін

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: інформація,системаобліку, ЦПО
18.09.2019 16:35
docx
Інформація про систему обліку.docx

Стислий опис

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається в комунальному закладі "Центр позашкільної освіти "Мрія" Харківської міської ради"

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

На підставі розпорядження Харківського міського голови від 24. 04. 2018 № 40 "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах", на підставі ст. 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21. 10. 2015 № 835 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20. 12. 2017 № 1100(далі - Положення), з метою забезпечення вимог щодо здійснення виконавчими органами Харківської міської ради повноважень, визначених чинним законодавством, керуючись ст. ст. 42, 59 Закону україни "Про місцеве самоврядування в Україні".

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот