Інформація про організаційну структуру комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради"

Ідентифікаційний номер f7dK-rsHW-TAVU-zS28
Версія 3
Мова інформації Українська
Формати xlsx
Розпорядник інформації Комунальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради"
Відповідальна особа Ківіренко Альона Олександрівна
E-mail відповідальної особи 25462285@mail.gov.ua
Перше оприлюднення
24.04.2021 16:53

Останні зміни
30.11.2021 12:25

Запланована частота оновлення
Більше не оновлюється

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: спорт
30.11.2021 12:25
xlsx
OrgStructure.xlsx

Стислий опис

На підставі ст. 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 у редакції постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 20.12.2017 № 1100, Розпорядження Харківського міського головивід 24.04.2018 № 40 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах», для забезпечення доступу до публічної інформації

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про подальше
використання набору даних

Відповідно до закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь- яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати,використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, відкриті дані з обов'язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов'язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації) отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]