Дані про надходження звернень на гарячі лінії, у аварійно-диспетчерські служби, телефонні центри тощо

Ідентифікаційний номер lIyD-qMHq-QDjZ-IPHZ
Версія 5
Мова інформації Українська
Формати url
Розпорядник інформації Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради
Відповідальна особа Котрильова Ірина Анатоліївна
E-mail відповідальної особи digital_data@city.kharkov.ua
Перше оприлюднення
12.06.2020 13:18

Останні зміни
13.10.2020 15:58

Запланована частота оновлення
відразу після внесення змін

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: звернення, ремонт, благоустрій, транспорт, водопостачання, теплопостачання, паркування, сміття, зауваження, пропозиції, заява, скарга, прохання, вимога, санітарний стан, звернення громадян, електронна демократія
12.06.2020 13:21
url
Дані про надходження звернень в ІДС 1562 за 10.06.2020 (для отримання результату за певну добу, необідно змінити в посиланні дату))

Стислий опис

Набір містить дані про звернення у диспетчерську службу «1562». Інформація доступна у розрізі кожної заявки та включає: реєстраційний номер, дату й час надходження, тип звернення, тематичну категорію, адресу, статус, виконавця та результати розгляду. Запит до бази даних сервісу ІДС 1562 задається у формі https://bot.infocity.kharkov.ua/D_PVD_UA/get/?date=10.06.2020", де "https://bot.infocity.kharkov.ua/D_PVD_UA/get/?" - незмінний URL сервісу, до якого необхідно додати дату у форматі ДД.ММ.РРРР для отримання інформації за вказану добу. Дані деперсоналізовані і видаються подобово з 00:00:00 до 23:59:59 в заданому параметром конкретної доби. Результатом обробки запиту є масив даних заявок, кожна з яких складається з набору полів: 'date' - дата, час; 'regnum' - номер заявки; 'region' - район міста; 'street' - вулиця; 'house' - будинок; 'type' - тип житла; 'classif' - калассіфікація заявки; 'executor'- виконавець; 'status' - стан заявки.

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про звернення громадян».

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот