Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти "Мрія" Харківської міської ради"

Ідентифікаційний номер m8Cr-oX7f-hGbI-EA7F
Версія 3
Мова інформації Українська
Формати
Розпорядник інформації Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти "Мрія" Харківської міської ради"
Відповідальна особа Бокова Світлана Віталіївна
E-mail відповідальної особи cpom@ukr.net
Перше оприлюднення
11.05.2018 15:22

Останні зміни
10.09.2019 09:27

Запланована частота оновлення
за виникненням змін

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: освіта, позашкілля, гуртки, секції

Стислий опис

Центр позашкільної освіти є комплексним позашкільним навчальним закладом освіти, який надає знання, формуючи уміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови до соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров’я вихованців, учнів і слухачів у позаурочний та позанавчальний час. Головною метою ЦПО є навчання і виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час. ЦПО організовує роботу з дітьми та юнацтвом за принципом добровільності вибору діяльності за інтересами, а також здійснює її за участю батьків або осіб, які їх замінюють, громадських організацій, товариств, фондів тощо. ЦПО може проводити навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну та спортивну роботу за напрямками: - художньо-естетичний; - туристсько-краєзнавчий; - еколого-натуралістичний; - науково-технічний; - дослідницько-експериментальний; - фізкультурно-спортивний; - військово-патріотичний; - соціально-реабілітаційний; - оздоровчий; - гуманітарний.

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

На підставі розпорядження Харківського міського голови від 24. 04. 2018 № 40 "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах", на підставі ст. 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21. 10. 2015 № 835 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20. 12. 2017 № 1100(далі - Положення), з метою забезпечення вимог щодо здійснення виконавчими органами Харківської міської ради повноважень, визначених чинним законодавством, керуючись ст. ст. 42, 59 Закону україни "Про місцеве самоврядування в Україні".

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот