Дані щодо залишків лікарських засобів та медичних виробів"Міська стоматологічна поліклініка № 1" Харківської міської ради "

Ідентифікаційний номер 4yUq-Gsqo-BeEz-v6B6
Версія 1
Мова інформації Українська
Формати
Розпорядник інформації Комунальне некомерційне підприємство "Міська стоматологічна поліклініка №1" Харківської міської ради
Відповідальна особа Євтушенко Ірина Петрівна
E-mail відповідальної особи 02001481@mail.gov.ua
Перше оприлюднення
29.04.2021 14:50

Останні зміни
20.06.2021 04:43

Запланована частота оновлення
раз на мiсяц

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: лікарськізасоби

Стислий опис

Таблиця містить інформацію про ідентифікатори, торговельні назви, джерело отримання, форми відпуску, одиниці виміру, кількість, строк придатності залишків лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я. Кожним записом до таблиці є один засіб або виріб.

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

Наказ МОЗ від 26.04.2017 р. №459 «Про затвердження Порядку розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я», Наказ МОЗ «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти» від 02.06.2016 № 509

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот