Звіт щодо результатів проведених планових та позапланових перевірок контрольно-інспекційних заходів Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради

Ідентифікаційний номер vfqB-gUvB-ZyEQ-QWH0
Версія 18
Мова інформації Українська
Формати xls, xls
Розпорядник інформації Департамент територіального контролю Харківської міської ради
Відповідальна особа
E-mail відповідальної особи korytnyi_e@city.kharkov.ua
Перше оприлюднення
12.04.2018 16:43

Останні зміни
17.05.2021 14:29

Запланована частота оновлення
Більше не оновлюється

Паспорт набору даних в CSV

Завантажити структуру
набору даних
Теги: звіт,планові,позапланові,інспекція,перевірки
24.09.2019 11:08
xls
Звіт щодо результатів проведення позапланових перевірок ІДАБК ДТК ХМР.xls
24.09.2019 11:08
xls
Звіт щодо результатів проведення планових контрольно-інспекційних заходів ІДАБК ДТК ХМР.xls

Стислий опис

Звіт щодо результатів проведених планових перевірок контрольно-інспекційних заходів Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради. Більше не оновлюється (Розпорядження міського голови від 24.06.2019 № 88)

Підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних

Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 із змінами; Для забезпечення діяльності Департаменту територіального контролю Харківської міської ради; Для інформування громадськості. Публічна інформація у формі відкритих даних - це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання. Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Інформація про подальше
використання набору даних

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.

Інформація про умови
використання відкритої ліцензії

Creative Commons Attribution [Open Data]

Зворотній зв'язок

Це питання задається для того, щоб з'ясувати, що Ви людина, а не робот